قوانین و مقررات

 1. فروشگاه اینترنتی مزون مسرور رابط میان خریدار وخود تولیدکننده محصولات می باشد. درکنار هر محصول نام تامین کننده اصلی محصول ذکر شده است و خریدار، محصول موردنیاز خود را براساس اطلاعات و خدمات مکمل ارائه شده از سوی تامین کننده محصول خریداری می نماید.

 2. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات قیمت‏‌های مصوب مزون مسرور می باشد که توسط مدیران مزون زیر نظر اصناف قیمت گذاری می شود.

 3. مدت زمان تحویل محصول که در مشخصات مربوط به هر محصول ذکر می­گردد، براساس شرایط ذکر شده از سوی تامین کننده محصول بوده و ملاک محاسبه روز کاری هفته است.

 4. در خصوص محصولاتی که که هنگام تحویل به مشتری با نقص مواجه باشد خود تامین کننده اقدام به رفع نقص یا تعویض محصول می نماید.

 5. درخصوص لباسهایی که نیاز به پرو دارند، مختص مشتریانی است که مراجعه حضوری به دفتر مرکزی مزون مسرور دارند و مبلغ آن به صورت درصدی از قیمت محصول محاسبه شده و در فاکتور مشتری درج می گردد.

 6. پردازش سفارشاتی که درایام تعطیل دریافت شده اولین روز کاری بعد خواهد بود.

 7. کاربران باید هنگام سفارش محصولی مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مسئولیت هرگونه اشتباه یا نقصی که مربوط به اشتباه در درج اطلاعات در فرم سفارش محصول باشد به عهده خریدار می باشد.

 8. کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات، پردازش می‌‏شوند.روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است.

 9. مزون مسرور همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در انبار مرکزی مزون مسرور به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای مزون مسرور محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای محصولی به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

 10. حمل محصول در این مجموعه با توجه به انتخاب مشتری می تواند باربری یا تیپاکس و یا روش های موجود در سایت باشد و با توجه به نوع انتخاب مکان تحویل می تواند انبار باربری یا درب منزل باشد و در درصورتی که نیاز به خدمات ویژه برای تحویل محصول در محل مورد نظر خریدار باشد باید حتما قبلا هنگام تماس واحد لجستیک با خریدار، درخصوص آن هماهنگی انجام شود.

 11. در هنگام تحویل محصول بایستی بسته بندی محصول باز شده و سلامت محصول به تایید مشتری برسد و برگه تحویل آن که به منزله تحویل سالم محصول است توسط فرد تحویل گیرنده امضاء گردد. لذا حضور سفارش دهنده یا تحویل گیرنده ذکرشده در فرم سفارش، در هنگام تحویل محصول ضروری است.

رویه های انصراف از خرید محصول یا بازگرداندن محصول :

 1. مشتری پس از تایید سفارش خود و پرداخت مبلغ آن، برای محصولهایی که سفارش ساخت نباشند، تا هفت روز کاری حق انصراف از قبول سفارش را دارد . اگر محصول پیش از اعلام انصراف مشتری به مقصد او حمل شده باشد درصورتی حق انصراف جاری خواهد بود که بسته بندی محصول باز نشده و محصول مورد مصرف قرار نگرفته باشد.
 2. با توجه به ماهیت محصولهای عرضه شده در مزون مسرور برخی از محصولها به صورت سفارشی و براساس انتخاب های مشتری تولید یا تکمیل می گردند. یعنی تولید کننده براساس درخواست خرید مشتری محصول را با رنگ و سلیقه مشتری تولید می کند و محصول قابل فروش به فرد دیگری نیست. در این موارد انصراف از خرید محصول مورد پذیرش نیست درمورد محصولهایی که سفارش ساخت نیستند، یعنی محصول درانبار مزون مسرور یا تامین کننده وجود دارد. انصراف از خرید محصول تا قبل از پروسه حمل محصول به مشتری مورد قبول است و وجه پرداختی مشتری به طور کامل برگشت داده خواهد شد.
 3. هنگام تحویل محصول، مشتری موظف است بسته بندی محصول را باز کرده محصول را بررسی و دریافت کند. بدیهی است دریافت محصول و تایید فاکتور به منزله تایید سلامت محصولست و پس از تحویل، هرگونه اعلام نقص و ایراد مورد تایید مزون مسرور نیست.
 4. درصورتی که سفارش (اعم از محصولی سفارش تولید یا محصولی غیر سفارشی) به مشتری تحویل شده باشد و براساس فاکتور تحویل و تایید مشتری، محصول کاملا سالم و بدون هرگونه عیب و نقص بوده، انصراف مشتری مورد پذیرش نیست و بازگشت محصول منوط به کسر ۳۰ درصد از مبلغ کل محصول خواهد بود و هزینه حمل عودت محصول نیز برعهده مشتری خواهد بود.
 5. درصورتی که مشتری هنگام تحویل محصول، متوجه نقص در ظاهر و سلامت محصول و یا مشکل فنی در عملکردهای محصول بشود و یا اینکه محصول با مشخصات درج شده در معرفی محصول و فاکتور خرید خود مغایرت داشته باشد میتواند محصول را مرجوع نماید. پس از بررسی مورد در صورت تایید مغایرت، نقص یا مشکل فنی محصول، براساس مقررات گارانتی اعلام شده از سوی تامین کننده نسبت به رفع مشکل یا تعویض محصول اقدام خواهد شد. این سرویس اشکالات فنی را که در اثر استفاده نادرست کاربر ایجاد شده شامل نمی شود.
 6. درصورت تایید مغایرت یا نقص محصول هرگونه هزینه درخصوص تعویض یا رفع نقص به عهده مزون مسرور خواهد بود.
 7. درمورد رنگ محصول به این نکته توجه شود که رنگ محصول درمونیتورهای مختلف با اندکی تغییر مشاهده می شود. درخصوص مغایرت رنگ محصول نیز معیار تفاوت کلی رنگ است و مغایرت شامل طیف های تیره یا روشن تر در همان رنگ نخواهد شد. لذا قبل از خرید با مشورت با پشتیبان خرید خود از انتخاب رنگ محصول اطمینان حاصل نمایید.
 8. درصورت تایید مغایرت یا نقص محصول هرگونه هزینه درخصوص تعویض یا رفع نقص به عهده مزون مسرور خواهد بود.

قوانین و مقررات آموزشگاه

 1. قرارداد آموزشگاه براساس قانون کارآموزی مصوب ۲۸/۲/۱۳۴۹ و بند۱۴ ماده ۶ فصل چهارم دستورالعمل اجرایی آیین نامه نحوه ی اداره امور آموزشگاه های فنی حرفه ای آزاد می باشد.

 2. آموزشگاه موظف است درقبال اخذ شهریه رسید به میزان شهریه و نام آموزشگاه و نوع حرفه را درآن قید کند و مهر شده ی رسید رادر دو نسخه یکی تحویل کاراموز و دیگری را در دفتر آموزشگاه ثبت کند.

 3. تعداد کارآموزان دردوره های خصوصی ۳نفر و دردوره های نیمه خصوصی حداکثر۵ نفر میباشد و آموزش خاص بنا به درخواست متقاضی میباشد.

 4. علاوه بر شهریه آموزش تمام هزینه های معرفی آزمون- صدور گواهی نامه- هزینه های شرکت در آزمون به عهده کارآموز است.

 5. هرگونه دریافت و عودت شهریه کارآموزی بر اساس ضوابط و مقررات امکان پذیراست.

 6. پرداخت شهریه بر اساس توافق طرفین به دو صورت نقد و اقساطی می باشد.

 7. بنا به در خواست کارآموز عودت شهریه به حالتهای زیر امکان پذیر است:
  1. آموزشگاه از زمان ثبت نام موظف می باشد ظرف یکماه دوره ی مربوطه را آغاز کند و پس از پایان مهلت مذکور در صورت درخواست کارآموز شهریه عودت داده می شود.
  2. درصورت انصراف کار آموز یک هفته قبل از شروع دوره چنانچه کل شهریه از طرف کارآموز پرداخت شده بود ۲۰% کسر و مابقی عودت داده می شود.
  3. به هردلیلی آموزشگاه پس از شروع دوره از ادامه دوره منصرف شود تمام شهریه به کارآموز عودت داده می شود.

تعهدات کارآموز :

 1. درصورتی که کارآموز عمدا یادراثر سهل انگاری یا به علت عدم توجه به قوانین کارگاهی خسارتی به وسایل آموزشگاه وارد کند ظرف یک هفته موظف به جبران خسارت می باشد.

 2. کارآموز موظف است از بحث یا عنوان کردن هرگونه مباحث غیر درسی آموزشگاه که با شئونات آموزشگاه مغایرت دارد جدا خودداری نماید.

 3. کارآموز موظف است کلیه شئونات اسلامی را در محیط آموزشگاه رعایت نماید.

 4. ایام و یا غیبت موجه یا غیر ضروری کارآموز جزء زمان آموزش می باشد و آموزشگاه تعهدی برای جبران آن ندارد و در صورت غیبت ۳جلسه متوالی و۵ جلسه متناوب می توان از حضور کارآموز جلوگیری نموده و قرارداد بدون استرداد هیچ مبلغی منتفی می باشد.

 5. کارآموز باید راس شروع کلاس درمحوطه ورود و بلافاصله بعد از پایان جلسات درسی آموزشگاه را ترک کند.

 6. سایر مقررات آموزشگاه از سوی آموزشگاه به کارآموز اطلاع رسانی شود.

 7. درصورت پرداخت هزینه های مربوط به دوره آموزشگاه موظف است کارآموز را در پرتال جامع سازمان بارعایت ضوابط و مقررات ثبت نام نماید.

 8. حل اختلاف مابین طرفین قرارداد مرکز و کارآموز مربوط به اداره آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی هیات نظارت استان حسب مورد به اختلاف پیش آمده رسیدگی نماید.